Bezešvé trubky se vyrábí převážně válcováním. Podle použité výrobní technologie rozdělujeme trubky z hlediska válcování na válcované za tepla a za studena, redukované za tepla a za studena a podle provedení na hladké konstrukční, závitové, přesné a kotlové.

Ocelové trubky bezešvé

Pro výrobu bezešvých ocelových trubek se využívá ušlechtilá ocel, která je velmi odolná vůči rzi, času, kyselinám a nevadí ji ani vysoké či nízké teploty. Těmito vlastnostmi se tedy mohou pochlubit i vyrobené bezešvé trubky.

Bezešvé trubky se vyrábějí z ocelí nelegovaných i legovaných. Pro výrobu bezešvých trubek je charakteristická propracovaná technologie výroby širokého sortimentu ocelí a rozsáhlého rozměrového sortimentu.

Na základě dalších úprav se ocelové bezešvé trubky dělí na bezešvé hladké trubky válcované za tepla a bezešvé přesné trubky tažené za studena. Ty často slouží jako polotovar pro výrobu propracovanějších trubek. Využívají se tak například pro výrobu hydraulických a pneumatických válců. Bezešvé trubky válcované za tepla se používají k výrobě vstřikovacích trubek. Bezešvé ocelové trubky jsou také nedílnou součástí výroby HPL trubek pro hydraulické a pneumatické rozvody.

Navštivte FAVEX

FAVEX – Velkoobchod s hutním materiálem
 
Nezávazná poptávka on-line

Nová poptávková aplikace

Ocelové trubky od společnosti FAVEX

Společnost FAVEX, s.r.o. působí na trhu s hutním materiálem od roku 1994. Svým zákazníkům nabízí široký sortiment ocelových trubek, které je schopna upravit podle přání zákazníků.

Navštivte webové stránky společnosti FAVEX