Ocelové trubky patří mezi základní sortiment každé firmy zabývající se výrobou a prodejem hutního materiálu. Tyto trubky se vyrábějí v různých délkách a o různých průměrech, díky čemuž nacházejí uplatnění v celé řadě odvětví. Rozměry trubek jsou dány jejich průměrem a tloušťkou stěny.

Trubky ocelové svařované

Podle způsobu výroby se rozlišují dva základní typy ocelových trubek, kterými jsou ocelové trubky bezešvé a ocelové trubky svařované. Bezešvé ocelové trubky se dále dělí podle různých specifikací. Podle výrobní technologie se rozlišují bezešvé ocelové trubky hladké válcované za tepla a bezešvé přesné ocelové trubky tažené za studena. Do sortimentu bezešvých trubek patří také trubky pro výrobu hydraulických a pneumatických válců, HPL trubky pro hydraulické a pneumatické rozvody nebo vstřikovací trubky. Ocelové trubky svařované se dělí na podélně svařované hladké, podélně svařované kalibrované a tažené za studena přesné. 

Navštivte FAVEX

FAVEX – Velkoobchod s hutním materiálem
 
Nezávazná poptávka on-line

Nová poptávková aplikace

Ocelové trubky od společnosti FAVEX

Společnost FAVEX, s.r.o. působí na trhu s hutním materiálem od roku 1994. Svým zákazníkům nabízí široký sortiment ocelových trubek, které je schopna upravit podle přání zákazníků.

Navštivte webové stránky společnosti FAVEX